Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

966
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Ignif
Powiat: cały kraj
E-mail: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://ignif.com/
   
dodano: 2019.07.30
ważne do: 2019.10.27
wyświetleń: 6

Szczegóły oferty:

Firma IGNIF to mający doskonałą opinię producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka oraz kaset kominkowych. Bogate doświadczenie sprawia, że firma proponuje produkty świetnej jakości, które w idealnym stanie przetrwają wiele lat. Oferowane produkty wyróżniają się nowatorskim wzornictwem , a także wyjątkową dbałością o szczegóły.

Firma IGNIF stawia na innowacyjne technologie, co sprawia, że jej produkty są naprawdę wyjątkowe. Firma zatrudnia bardzo doświadczonych bardzo dobrze znających się na powierzonej im pracy, co jest gwarantem najwyższej jakości oferowanych produktów. Każdy element traktowany jest tak samo. Dzięki temu wyprodukowana może zostać trwała, odporna na uszkodzenia całość, która zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Do tego dodać trzeba naprawdę przystępne ceny.

IGNIF to doskonały wybór dla wszystkich poszukujących wkładów kominkowych oraz innych elementów do kominka bardzo dobrej jakości. IGNIF to kominki, które zadowoloną nawet tych klientów, którzy są naprawdę wymagający.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/
Reklama