Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

858
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Nais
Powiat: cały kraj
E-mail: dziendobry@nais.pl
Telefon: 797 09 09 09
Strona www: https://nais.pl/
   
dodano: 2019.06.28
ważne do: 2019.09.26
wyświetleń: 55

Szczegóły oferty:

"Interesujące rozwiązanie, które sprawia, że praca w firmie jest jeszcze łatwiejsza. Nais to platforma stworzona z myślą o tych pracodawcach, którzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest nagradzanie pracowników. Platforma zrodziła się z prawdziwej pasji i obecnie jest narzędziem , które sprawdza się świetnie. Sprawdza się doskonale zarówno w niewielkich, jak i ogromnych firmach.

Jak działa aplikacja? Firma podejmuje decyzję o przyznaniu pracownikowi środków w konkretnej wysokości. Następnie to pracownik podejmuje decyzję, jakie benefity go interesują. To on wybiera benefity i decyduje, kiedy z nich skorzysta. Właściciel firmy bez problemu pobiera z aplikacji raporty dzięki czemu może szybko i bez problemów rozliczyć dokumenty. Wszystko jest banalnie proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Aplikacja powstała z myślą o firmach, menedżerach oraz partnerach.

Platforma obejmuje naprawdę cieka benefity, wśród których każdy pracownik ma szansę znaleźć to, co go interesuje. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znaleźć można między innymi kultura i rozrywka, moda, kulinaria.

Szukasz ciekawego rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais spełni wszystkie Twoje oczekiwania."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Reklama