Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

669
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Nais
Powiat: cały kraj
E-mail: dziendobry@nais.pl
Telefon: 797 09 09 09
Strona www: https://nais.pl/
   
dodano: 2019.05.13
ważne do: 2019.08.11
wyświetleń: 3

Szczegóły oferty:

"Ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że praca w firmie jest jeszcze łatwiejsza. Nais to platforma , którą zaprojektowano z myślą o tych pracodawcach, którzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest nagradzanie pracowników. Platforma powstała z prawdziwej pasji i na ten moment jest narzędziem , które sprawdza się świetnie. Sprawdza się perfekcyjnie zarówno w niewielkich, jak i naprawdę dużych firmach.

O co w tym chodzi? Firma podejmuje decyzję o przyznaniu pracownikowi środków w określonej wysokości. Następnie to pracownik wybiera interesujące go benefity. To on wybiera benefity i ustala samodzielnie moment skorzystania z nich. Właściciel firmy bez problemu pobiera z aplikacji raporty , a następnie dokonuje rozliczenia dokumentów. Wszystko jest zaskakująco proste i pozbawione zbędnych trudności. Aplikacja powstała z myślą o firmach, menedżerach oraz partnerach.

Platforma obejmuje naprawdę cieka benefity, wśród których każdemu uda się znaleźć to, co wpisuje się w jego zainteresowania bądź oczekiwania. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znalazły się między innymi sport i rekreacja, wyjścia integracyjne, kulinaria.

Poszukujesz interesującego rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais to coś, na co warto postawić."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Reklama