Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

474
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Ignif
Powiat: cały kraj
E-mail: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
   
dodano: 2019.03.14
ważne do: 2019.06.12
wyświetleń: 2

Szczegóły oferty:

Stojąca na bardzo wysokim poziomie firma,  która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. Dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które podał klient. W swojej ofercie ma teraz trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych.

Firma stawia na materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest też posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który świetnie zna się na swojej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na użycie materiałów najwyższej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc bardzo dobrze, że często to od nich uzależniony jest efekt końcowy.

Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma dba o maksymalne zadowolenie swoich klientów. To właśnie dlatego ma w swojej ofercie wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Reklama