Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Komfortowe łóżka i materace do sypialni

1463
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Newhever
Powiat: cały kraj
E-mail: sklep@new-hever.pl
Telefon: 662 861 421
Strona www: https://www.new-hever.pl/
   
dodano: 2020.02.05
ważne do: 2020.05.05
wyświetleń: 35

Szczegóły oferty:

"Jak zadbać o komfortowy sen

Komfort snu będzie dla każdego człowieka niezwykle istotny, w związku z tym dobrze będzie szukać takich opcji, dzięki którym stworzymy sobie takie wnętrze sypialny, w którym wypoczynek będzie doskonały. Zaglądając do oferty New Hever  można liczyć na duży wybór łóżek i materacy. Sklep ma bardzo bogatą ofertę, dlatego liczba produktów do wyboru jest bardzo duża a każdy klient może wybrać odpowiednie produkty dla siebie.

Pośród licznie proponowanych produktów jest bardzo duży wybór jeśli chodzi o materace. Dlatego klient może wybrać dla siebie odpowiednie wypełnienie, zdecydować o najlepszej budowie, grubości czy twardości materaca. Każdy może liczyć na fachową pomoc i wsparcie przy wyborze rozwiązań, które w jego przypadku będą rzeczywiście odpowiednie i zagwarantują wypoczynek. Firma współpracuje z różnymi producentami i dlatego przygotowana oferta jest bardzo bogata.

Jeśli chcecie odmienić swój sen i tym samym każdego dnia wstawać wypoczętym zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu."

Kontakt:

Dział Sprzedaży
tel. 662 861 421
e-mail: sklep@new-hever.pl
https://www.new-hever.pl/
Reklama