Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

1073
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Ignif
Powiat: cały kraj
E-mail: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://ignif.com/
   
dodano: 2019.09.02
ważne do: 2019.12.01
wyświetleń: 7

Szczegóły oferty:

Firma IGNIF to cieszący się bardzo dobrą opinię producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka i kaset kominkowych. Bardzo duże doświadczenie sprawia, że firma oferuje produkty doskonałej jakości, które w bardzo dobrym stanie przetrwają wiele lat. Oferowane produkty cechują się interesującym wzornictwem oraz wielką dbałością o detale.

Firma IGNIF stawia na najbardziej nowoczesne technologie, dzięki czemu jej produkty są naprawdę niezwykłe. Firma zatrudnia mających bogate doświadczenie pracowników rewelacyjnie znających się na wykonywanej przez siebie pracy, co jest gwarantem wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Każdy element traktowany jest tak samo. Dzięki temu powstać może trwała, odporna na uszkodzenia całość, która zagwarantuje bezpieczeństwo użytkownikom. Do tego dodać trzeba naprawdę przystępne ceny.

IGNIF to bardzo dobry wybór dla wszystkich potrzebujących wkładów kominkowych i innych elementów do kominka o doskonałej jakości. IGNIF to kominki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/
Reklama